Training: goede start met aardgasvrije wijken

In de komende decennia wordt aardgas vervangen door duurzame warmte. De eerste stap is dichtbij: het afbouwen van de aardgas richting 2030 moet bijdragen aan de doelstelling om in dat jaar 49% CO2 te reduceren ten opzichte van 1990. Het Rijk vraagt gemeenten hier wijk voor wijk mee aan de slag te gaan. Elke gemeente heeft de taak om in 2021 een zogenaamde ‘transitievisie warmte’ gereed te hebben. Hierin is uitgewerkt hoe en wanneer per wijk, buurt of dorp de warmtetransitie wordt uitgevoerd. Voor veel gemeenten is dit een behoorlijke opgave. Er moet hard gewerkt worden om de doelen te halen en de kennis en mankracht ontbreekt. Waar begin je? Hoe zorg je voor een gedragen visie en goede plannen?

Om jouw gemeente te helpen goed te starten met aardgasvrije wijken verzorgen wij een training die antwoord geeft op deze vragen.

Lees meer over onze training Goede start met Aardgasvrije Wijken

Anderen lezen ook:

Over het waarderen van broedplaatsen bij gebiedstransformatie Met een flinke dosis kennis en ervaring op...
25 / 09 / 2023
Hoe krijgen we Nederlanders zover dat ze overstappen op een duurzame manier van vervoer? Dat...
24 / 08 / 2023
Procap kenniscafé: In kenniscafé 5 brachten 3 partijen; VINU, Omniplan en Procap ieder een eigen...
16 / 06 / 2023
Word jij onze nieuwe collega? Wij zijn op zoek naar iemand die écht bijna alles...
8 / 06 / 2023
Procap kenniscafé: Zijn flexwoningen de oplossing voor het woningtekort? Één van de grote vraagstukken van...
24 / 05 / 2023
Flexibiliteit als antwoord op acute woningnood Nederland heeft behoefte aan veel meer woonruimte en er...
31 / 01 / 2023

Hier werken wij aan

Elke dag zetten wij ons in voor onze opdrachtgevers, al 25 jaar lang. Vanaf dag 1 doen wij dit met veel energie, deskundigheid en creativiteit. Advies, projectmanagement en teamontwikkeling met een persoonlijke en eerlijke aanpak.

Onze mensen

Procap is een mix van 35 slimme en eigenzinnige mensen die van hun vak houden, elkaar verder helpen in het beter en slimmer worden als professional, voor elkaar zorgen als het even minder gaat en die samen plezier hebben.